Chamblee Charter Bulldogs

Aug. 30 vs. Dunwoody  7:30 p.m.

Sept. 7 @ Druid Hills  7:30 p.m.

Sept. 14 vs. Greater Atlanta Christian  7:30 p.m.

Sept. 22 @ South Atlanta  4:00 p.m.

Oct. 5 vs. Redan  7:30 p.m.

Oct. 12 @ Columbia  7:30 p.m.

Oct. 19 @ Stone Mountain  7:30 p.m.

Oct. 27 vs. Lithonia  7:30 p.m.

Nov. 2 vs. Marist  7:30 p.m.

Cross Keys Indians

Aug. 23 @ North Hall 6:00 p.m.

Sept. 4 @ East Hall 7:00 p.m.

Sept. 18 vs. St Pius X 5:00 p.m.

Sept. 18 vs. West Hall 7:00 p.m.

Sept. 25 @ Blessed Trinity 6:00 p.m.

Sept. 25 @ Buford 7:00 p.m.

Oct. 2 vs. Druid Hills 5:00 p.m.

Dunwoody Wildcats

Aug. 30 @ Chamblee 7:30 p.m.

Sept. 7 v. Lakeside 7:30 p.m.

Sept. 15 @ Stephenson 7:30 p.m.

Sept. 21 v. Tucker 7:30 p.m.

Sept.28 @ Miller Grove  7:30 p.m.

Oct. 11 v. M.L. King  7:30 p.m.

Oct. 19 @ Mays 8:00 p.m.

Oct. 26 v. North Atlanta 7:30 p.m.

Nov. 3 @ Arabia Mountain 7:30 p.m.

Nov. 9 v. Southwest Dekalb  7:30 p.m.

Holy Innocents’ Episcopal Golden Bears

Aug. 24 @ Lakeside 7:30 p.m.

Aug. 31 vs. Wesleyan  7:30 p.m.

Sept. 7 @ Riverwood  7:30 p.m.

Sept. 14 vs. George Walton 7:30 p.m.

Sept. 29 vs Eagles Landing Christian  7:30 p.m.

Oct. 6 @ Mt. Vernon Presbyterian  4:00 p.m.

Oct. 12 vs. Our Lady of Mercy 7:30 p.m.

Oct. 19 @. Strong Rock Christian 7:30 p.m.

Oct. 27 vs. Pace  7:30 p.m.

Nov. 2 @ Landmark Christian 7:30 p.m.

Holy Spirit Preparatory Cougars

Aug. 31 vs. East Atlanta  7:30 p.m.

Sept. 8 @ Grace Baptist  7:30 p.m.

Sept. 14 @ Freedom Academy  7:30 p.m.

Sept. 21 vs. Dominion Christian  7:30 p.m.

Sept. 28 @ Home School Depot  7:30 p.m.

Oct. 5 @ Force  7:30 p.m.

Oct. 12 vs. North Atlanta  7:30 p.m.

Oct. 19 vs. North Georgia  7:30 p.m.

Lovett Lions

Aug.24 @ Woodward Academy 7:30 PM

Aug. 31 v. Blessed Trinity 7:30 PM

Sept.14 v. Marist School  7:30 PM

Sept. 21 @ St. Pius X  7:30 PM

Sept.28 v. Ft. Payne, Ala  7:30 PM

Oct.5 @ Washington County  7:30 PM

Oct.19 v. Hapeville Charter  7:30 PM

Oct.26 @ Wesleyan School  7:30 PM

Nov. 2 @ Westminster  7:30 PM

Nov. 9 v. Greater Atlanta Christian  7:30 PM

Marist War Eagles

Aug. 31 @ Clarke Central  7:30 p.m.

Sept. 7 vs. Thomas County Central  7:30 p.m.

Sept. 14 @ Lovett  7:30 p.m.

Sept. 21 vs. Therrell  7:30 p.m.

Oct. 5 @ Columbia  7:30 p.m.

Oct. 12 vs. Lithonia  7:30 p.m.

Oct. 19 @ Redan  8 p.m.

Oct. 26 vs. Stone Mountain  7:30 p.m.

Nov. 2 @ Chamblee  7:30 p.m.

Mount Vernon Presbyterian Mustangs

Aug. 24 @ Mt. Pisgah  7:30 P.M.

Aug. 31 vs. St. Francis  5:00 p.m.

Sept. 15 vs. Pinecrest  1:00 p.m.

Sept. 22 @ Cross Keys  5:00 p.m.

Sept. 28 @ Landmark Christian  7:30 p.m.

Oct. 6 vs. Holy Innocents  4:00 p.m.

Oct. 12 @ Eagles Landing Christian 7:30 p.m.

Oct. 27 vs, Our Lady of Mercy  3:00 p.m.

Nov. 2 @ Strong Rock Christian 7:30 p.m.

Nov. 10 vs. Pace 1:00 p.m.

North Atlanta Warriors

Aug. 31 @ Stone Mountain  7:30 p.m.

Sept. 7 vs. Tucker  8:00 p.m.

Sept. 15 @ Miller Grove  7:30 p.m.

Sept. 22 vs. M.L. King  7:00 p.m.

Sept. 29 @ Mays  7:30 p.m.

Oct. 13 vs. Southwest DeKalb  5:00 p.m.

Oct. 20 vs. Arabia Mountain  7:00 p.m.

Oct. 26 @ Dunwoody  7:30 p.m.

Nov. 2 vs. Lakeside  5:30 p.m.

Nov. 9 @ Stephenson  8:00 p.m.

North Springs Spartans

Aug. 31 vs, McIntosh High  7:30 p.m.

Sept. 7 @ Hapeville High  7:30 p.m.

Sept. 14 vs. Riverwood High  7:30 p.m.

Sept. 28 @Kell High  7:30 p.m.

Oct. 5 vs. Forsyth Central  7:30 p.m.

Oct. 12 @ Sequoyah High  7:30 p.m.

Oct. 19 vs. Northview High  7:30 p.m.

Oct. 26 Cambridge High  7:30 p.m.

Nov. 2 vs. Creekview High  7:30 p.m.

Pace Academy Knights

Aug. 31 v. Whitefield Academy  7:30 p.m.

Sept. 7 @ Athens Academy  7:30 p.m.

Sept. 14 @ King’s Ridge Christian  7:30 p.m.

Sept.21 v. First Presbyterian Day  7:30 p.m.

Sept. 28 v. Our Lady of Mercy  7:30 p.m.

Oct.5 @ Strong Rock Christian  7:30 p.m.

Oct.19 v. Landmark Christian  7:30 p.m.

Oct. 27 @ Holy Innocents  7:30 p.m.

Nov. 2 v. Eagle’s Landing Christian  7:30 p.m.

Nov. 9 @ Mount Vernon Christian  7:30 p.m.

Riverwood International Charter School Raiders

Aug. 17 @ North Forsyth  7:30 p.m.

Aug. 31 @ Cambridge  7:30 p.m.

Sept. 7 vs. Holy Innocents  7:30 p.m.

Sept. 14 @ North Springs  7:30 p.m.

Sept. 21 @ Sequoyah  7:30 p.m.

Sept. 28 vs. Northview  7:30 p.m.

Oct. 5 vs. Kell  7:30 p.m.

Oct. 12 @ Sprayberry  7:30 p.m.

Oct. 19 vs. Osborne  7:30 p.m.

Oct. 26 vs. Pope  7:30 p.m.

St. Pius X Golden Lions

Aug. 31 @ Westminster  7:30 p.m.

Sept. 7 vs. North Oconee  7:30 p.m.

Sept. 14 @ Thomson  7:30 p.m.

Sept. 21 vs. Lovett  7:30 p.m.

Sept. 28 vs. Towers  7:30 p.m.

Oct. 5 @ McNair  7:30 p.m.

Oct. 19 vs. Cedar Grove  7:30 p.m.

Oct. 26 @ Woodward  7:30 p.m.

Nov. 2 vs. Blessed Trinity  7:30 p.m.

Nov. 9 @ Decatur  7:30 p.m.

Westminster Wildcats

Aug. 24 @ Blessed Trinity 7:30 p.m.

Aug.31 vs. St. Pius X  7:30 p.m.

Sept.7 @ Laney  7:30 p.m.

Sept. 14 vs. Thomasville  7:30 p.m.

Sept. 21 vs. Woodward Academy  7:30 p.m.

Sept. 28 @ Thomson  7:30 p.m.

Oct. 12 @ Greater Atlanta Christian  7:30 p.m.

Oct.19 @ Wesleyan  7:30 p.m.

Nov. 2 vs. Lovett  7:30 p.m.

Nov. 9 vs. Hapeville Charter  7:30 p.m.

“vs.” indicates a home game

@ indicates an away game